Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Rendben
Termékek Menü
0
T8 LED fénycső tejfehér armatúrával SMD LED, 60 cm hosszú, 10W Katt rá a felnagyításhoz

T8 LED fénycső tejfehér armatúrával SMD LED, 60 cm hosszú, 10W

Eredeti ár:
4.490 Ft
1.590 Ft (1.252 Ft + ÁFA)
Megtakarítás: 65%
Várható szállítás: 2018. február 27.
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Szállítási díj: 990 Ft
Vásároljon most akciósan kiterjesztett garanciát és élvezze a biztonságot 3 teljes évig. Ehhez válassza ki a legördülő menüből a 3 év garanciát:
Kapható választék:
Akciós kiterjesztett garancia:

Leírás és Paraméterek

T8 LED fénycső tejfehér armatúrával SMD LED, 60 cm hosszú, 10W
Új és praktikus megoldást keresel az energiatakarékos világításra? Bántja a szemed a hagyományos neoncsövek vibrálása?Az új T8 LED-es fénycső tökéletes megoldás akár otthonra, az irodában vagy bármely más helyiség megvilágítására - a ledsor egybeépített armatúrát tartalmaz, így önmagában felszerelhető! A hatékony, SMD LED-es lámpa erős fényt biztosít, nem vibrál, óvja a szemet, ugyanakkor alacsony fogyasztásával kíméli pénztárcát is. Egy környezetbarát megoldás, mely bárhova elegáns kinézetet kölcsönöz.  Felejtsd el a fejfájást okozó villogó izzókat és a halvány fényeket! A T8-as LED fénycsővel új megvilágításba helyezheted lakásod vagy irodád bármely részét. Egyszerűen, bárhova felszerelheted, és össze is kötheted őket egymással.

Tulajdonságok:

- T8 led fénycső tejfehér armatúrával
- Szimpla soros kivitel
- Extra fényerejű SMD LED
- Energiatakarékos
- Feszültség: 165-265V
- Teljesítmény: 10W
- Világítási szög: 120°
- Becsült fényerő: 1000lm
- Méret: 600x26x40mm
- Élettartam: 30.000 óra
- Foglalat: T8
- Armatúra, vezeték előkészítéssel
- Fényerőszabályzás: Nem
- Hidegfehér kivitel (6500 K)
- Tejfehér műanyag búra + alumínium váz
- Bekötőkábel és csavarok a csomagban

Vélemények

| 5 / 5 csillag!
2017. 07. 30.
Gyors ügyintézés, szolid ár amit vártam azt kaptam, elégedett vagyok .
| 5 / 5 csillag!
2017. 07. 11.
MINDEN RENDBEN MENT,AZT KAPTAM AMIT RENDELTEM.GYORS KISZÁLLITÁS. SZUPER.
| 5 / 5 csillag!
2017. 04. 24.
A termékkel és a szállítással is minden rendben! Köszönöm a pontosságot :)
| 5 / 5 csillag!
2017. 04. 20.
A termékkel minden rendben. Az elvárásoknak megfelelő. Köszönöm
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 27.
Szerintem tökéletes. Nagyon jó a fényerő,könnyű felszerelni és hamar megjött.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 26.
Nagyon gyorsan megérkezett. Jó fénye van.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 26.
Asztal fölé tettem kiegészítésként, nagyon jó a fényereje. A kábel csatlakozásra nem használt végébe nem ment bele a lezáró műanyag fedél, mintha más geometriája lenne.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 16.
Elégedettek vagyunk a termékkel, valóban egy kapcsoló hiányzik róla, de ennek ellenére meg vagyunk elégedve. Könnyű volt a felszerelése is. Jó a fénye, fényereje.
Hamar megérkezett.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 13.
Tökéletes minden szempontból
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 10.
Kifogástalan.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 10.
Időben és rendben megkaptam mindkét terméket. Beüzemelés után probléma mentesen működött.Ennyiért, árban kiváló termék, érdemes lenne ismertebbé tenni és beltérre ajánlani a régi világítók lecserélésére. Mindenkinek ajánlom a terméket és eladót a figyelmébe. Korrekt megbízható partner!
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 10.
Nagyon könnyű és praktikus a felszerelése. Megfelelő a fény ereje, egyedül egy beépített kapcsolót hiányolok róla. Gyorsan és megfelelő csomagolásban érkezett. Összességében elégedett vagyok vele, fogok még belőle vásárolni.
| 5 / 5 csillag!
2017. 03. 10.
Korrekt, gyors kiszolgálás - megfizethető ára.

Írja meg véleményét

Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Termék címkék: villanykörte