Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Rendben
Termékek Menü

T8 LED fénycső átlátszó armatúrával SMD LED, 60 cm hosszú, 9W

Eredeti ár:
4.490 Ft
1.590 Ft (1.252 Ft + ÁFA)
Megtakarítás: 65%
Várható szállítás: 2018. december 17.
Szállítási díj: 990 Ft
Új és praktikus megoldást keresel az energiatakarékos világításra? Bántja a szemed a hagyományos neoncsövek vibrálása?Az új T8 LED-es fénycső tökéletes megoldás akár otthonra, az irodában vagy bármely más helyiség megvilágítására - a ledsor egybeépített armatúrát tartalmaz, így önmagában felszerelhető! A hatékony, SMD LED-es lámpa erős fényt biztosít, nem vibrál, óvja a szemet, ugyanakkor alacsony fogyasztásával kíméli pénztárcát is. Egy környezetbarát megoldás, mely bárhova elegáns kinézetet kölcsönöz.  Felejtsd el a fejfájást okozó villogó izzókat és a halvány fényeket! A T8-as LED fénycsővel új megvilágításba helyezheted lakásod vagy irodád bármely részét. Egyszerűen, bárhova felszerelheted, és össze is kötheted őket egymással.

Tulajdonságok:

- T8 led fénycső átlátszó armatúrával
- Szimpla soros kivitel
- Extra fényerejű SMD LED
- Energiatakarékos
- Feszültség: 165-265V
- Teljesítmény: 9W
- Világítási szög: 120°
- Becsült fényerő: 1000lm
- Méret: 600x26x40mm
- Élettartam: 30.000 óra
- Foglalat: T8
- Armatúra, vezeték előkészítéssel
- Fényerőszabályzás: Nem
- Hidegfehér kivitel (6500 K)
- Átlátszó műanyag búra + alumínium váz
- Bekötőkábel és csavarok a csomagban
Mások ezeket is megvették, ehhez a termékhez:
(Ha Ön is szeretné megvenni, akkor jelölje be a pipát)
Bowl Light mozgásérzékelő LED WC- és fürdőszobai világítás Bowl Light mozgásérzékelő LED WC- és fürdőszobai világítás
3.990 Ft 1.990 Ft
10 db 12W-os energiatakarékos Eco LED izzó E27 foglalattal 10 db 12W-os energiatakarékos Eco LED izzó E27 foglalattal
7.990 Ft 3.990 Ft

Leírás és Paraméterek

Új és praktikus megoldást keresel az energiatakarékos világításra? Bántja a szemed a hagyományos neoncsövek vibrálása?Az új T8 LED-es fénycső tökéletes megoldás akár otthonra, az irodában vagy bármely más helyiség megvilágítására - a ledsor egybeépített armatúrát tartalmaz, így önmagában felszerelhető! A hatékony, SMD LED-es lámpa erős fényt biztosít, nem vibrál, óvja a szemet, ugyanakkor alacsony fogyasztásával kíméli pénztárcát is. Egy környezetbarát megoldás, mely bárhova elegáns kinézetet kölcsönöz.  Felejtsd el a fejfájást okozó villogó izzókat és a halvány fényeket! A T8-as LED fénycsővel új megvilágításba helyezheted lakásod vagy irodád bármely részét. Egyszerűen, bárhova felszerelheted, és össze is kötheted őket egymással.

Tulajdonságok:

- T8 led fénycső átlátszó armatúrával
- Szimpla soros kivitel
- Extra fényerejű SMD LED
- Energiatakarékos
- Feszültség: 165-265V
- Teljesítmény: 9W
- Világítási szög: 120°
- Becsült fényerő: 1000lm
- Méret: 600x26x40mm
- Élettartam: 30.000 óra
- Foglalat: T8
- Armatúra, vezeték előkészítéssel
- Fényerőszabályzás: Nem
- Hidegfehér kivitel (6500 K)
- Átlátszó műanyag búra + alumínium váz
- Bekötőkábel és csavarok a csomagban

Vélemények

| 4 / 5 csillag!
2018. 10. 01.
Az egyik, amit vásároltunk tökéletes volt egyből - nagyon szeretem a hideg fényét, épp ilyet kerestem! A másikkal volt egy kis vacakolnivaló,. mire tökéletes lett, eleinte úgy viselkedett, mintha kontakthibás lenne, de aki felszerelte végül ki tudta küszöbölni a problémát.
A webáruháznál érdekes volt, hogy nem kaptam visszajelző emailt automatikusan, de amikor rákérdeztem, nemsokára megjött a pozitív válasz és elég hamar maga az áru is, köszönöm!
| 5 / 5 csillag!
2018. 08. 19.
Eddig csak 120 cm-es armatúrát vásároltam innen, de a felszerelést követően ez a méret sem okozott nekem csalódást

Írja meg véleményét

Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Termék címkék: villanykörte